Tekst  A+  A-

Nominaties Leerbedrijf van het Jaar 2012 bekend

03-02-2012

Ook dit jaar organiseert Kenwerk de verkiezing Leerbedrijf van het Jaar Bakkerij. Op basis van een audit heeft de commissie drie bedrijven genomineerd voor de titel ‘Leerbedrijf van het Jaar 2012 Bakkerij’.

De genomineerden zijn:
• Banketbakkerij De Korenbloem te Sneek
• Bakkerij Heerschap te Roggel
• Meesterbakker Roodenrijs te Rijswijk (ZH)

Op 12 maart aanstaande lichten de genomineerden hun opleidingsvisie toe aan de commissie. De winnaar wordt bekend gemaakt tijdens de MBO Kampioenendag in Wageningen op 25 april 2012.

Audits
Erkende leerbedrijven voor de sector bakkerij konden voorgedragen worden of zichzelf kandidaat stellen voor de titel Leerbedrijf van het jaar 2012. De commissie heeft uit alle inzendingen elf leerbedrijven geselecteerd waar de audit is uitgevoerd. Tijdens de audit zijn de bedrijven beoordeeld op betrokkenheid bij het opleidingsproces, visie op opleiden, aanwezigheid opleidingsplan, personeelsbeleid, opleidingsklimaat, deelname aan activiteiten, vervullen van ambassadeursrol en de opleidingsresultaten. Elk geaudit leerbedrijf ontvangt over de beoordeelde criteria een heldere rapportage.

Commissie
De Verkiezing Leerbedrijf van het Jaar is een initiatief van Kenwerk, FNV Bondgenoten, NBOV, NVB en CNV Vakmensen om de beste leerbedrijven in de spotlights te zetten. De verkiezing is in het leven geroepen om het leren in de praktijk te stimuleren en de waarde die leerbedrijven voor de bakkerijsector hebben onder de aandacht te brengen.