Minister Beljaarts op bezoek bij patisserie De Rouw in Vught
Onlangs bracht de nieuwe minister van Economische Zaken, minister Beljaarts, een bezoek aan Patisserie de Rouw om een kijkje te nemen in de wereld van de ambachtelijke bakkers. De NBOV was daar natuurlijk bij.Tijdens zijn eerste bedrijfsbezoek werd minister Beljaarts rondgeleid door Arthur en Doris de Rouw, samen met hun zoon Niels en dochter Lisa. De ondernemers gebruikten dit moment om belangrijke zaken te bespreken die de MKB-ondernemers raken, zoals:
- Aanvaardbare regeldruk: De ondernemers vroegen om minder complexe regelgeving, zodat zij zich volledig kunnen focussen op hun vak.
- Het belang van de mkb’er in de winkelstraat: Ambachtelijke bakkers spelen een belangrijke rol in de winkelstraten.
- Passende mogelijkheden voor verduurzaming en financieringsmogelijkheden: Investeringen in duurzaamheid moeten haalbaar en betaalbaar zijn voor MKB-ondernemers.
- Juiste mix van werkgeverslasten en netto loon voor medewerkers: Een balans tussen kosten voor werkgevers en het loon van medewerkers voor een gezonde bedrijfsvoering.
Elke dag weer creëren ambachtelijke bakkers, samen met hun team, de mooiste lekkernijen uit relatief simpele grondstoffen. Het is een topprestatie die zij ongestoord moeten kunnen blijven leveren. Het bezoek van de minister onderstreept het belang van het ambacht en de noodzaak om deze sector te ondersteunen en te waarderen.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Bakkerszaken is dé nieuwsbrief voor de ambachtelijke bakkers. Hierin vind je al het nieuws en ontwikkelingen die voor jou als ondernemer op dit moment belangrijk zijn. Ook als je geen lid bent van de NBOV kan je Bakkerzaken ontvangen. Let wel: sommige artikelen zijn alleen te lezen door leden.
"*" geeft vereiste velden aan